קישורים לאתרים

הדרך להתקדם בחיים עוברת לפעמים דרך קשרים, אנחנו יודעים את זה מזמן, וכעת יש לה ורסיה משלה בתחום קידום האתרים – קישורים לאתרים מקדמים אתכם בצורה הטובה ביותר כאשר עושים זאת נכון. לשם כך נחוצה הבנה של התחום והיכרות עם אתרים רבים ככל האפשר שנחשבים איכותיים ויכולים לעזור לכם להתקדם מבלי להשקיע כסף רב במודעות גוגל, למשל. מיומנות בניית הקישורים נבדלת מאחד לאחד על פי ניסיון ורמת הידע של המקדם.

מהי בניית קישורים?

בעבר, זה נחשב טבעי למדי לצרף ולהכניס קישורים לכתבות ומאמרים שעוסקים בהמלצות צרכניות או המלצות בכלל. זה ברור לקורא שכאשר הוא נתקל בכתבה או במאמר שממליצים לו על שירות או מוצר מסוים, הכותבים יקלו עליו את העבודה ויכניסו את הקישור לאתר או לדף המוצר ישירות לכתבה עצמה. זה גם הוגן מאוד לעזור לקורא ולא לשלוח אותו לחיפוש אחר המוצר בגוגל לבדו ולוודא שהוא יגיע באמת למי שממליצים עליו ולא למתחרים או מוצר לא טוב.

אומנות הקישורים

היום, זה השתכלל והפך להיות דרך מצוינת גם לפרסם מוצרים ושירותים וגם להגביר את הטראפיק לאתרים המדוברים. אנחנו מוצאים היום קישורים לאתרים אחרים בתוך כתבות ותוכן שיווקי שמעניינן אותנו. זאת גם הסיבה שאיכות הכתיבה ורמת המאמר צריכות להיות גבוהות ולענות על הציפיות שלנו מהתוכן. במקומות כאלה אנחנו מצפים לראות כתיבה ותוכן שמכבדים אותנו כצרכנים ולכן גם נאמין יותר למי שמביא קישורים בכתבות כאלה ונשמח ללחוץ עליהם.

החלפת קישורים באתרי תוכן

הדרך הטובה ביותר להחליף קישורים כאלה היא להציע חילופי מידע ושיתופי פעולה עם אתרים רלוונטיים שנושקים לנישה שלכם. כמו למשל תוכן על עיצוב ארונות עם קישור לחנות שלכם באתר שמוקדש לעיצוב פנים. זה חשוב משום שלא רק אתם גולשים שם אלא גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. קישורים לאתרים שלכם שמוצגים באתרים טובים כאלה מגבירים את הסיכוי שייכנסו אליכם דרכם משום שיש להם טראפיק גבוה. חשוב משום כך לוודא שהקישורים יהיו באתרים ובדפים פופולריים באמת.

השקעה בקישורים

כשלא מוצאים אתרים שיהיו מוכנים לשיתופי פעולה הדדיים כאלה שיועילו לשניכם, אפשר לפנות בהצעה לתשלום על קישורים לאתרים אלה. בדרך כלל זה גם מה שעושים והתשלום נקבע בהתאם לפופולריות של האתר ולנתוני הגלישה שלו. ככל שהאתר פופולרי יותר התשלום גבוה יותר אבל גם מצדיק את עצמו בסופו של דבר, משום שהוא מדויק יותר ממודעת גוגל. מי שנכנס לקרוא תוכן רלוונטי ובעל ערך גם ילחץ בסופו של דבר על הקישור כך שתרוויחו עסקה, אם גם תדעו למכור נכון.

גוגל אוהב את זה

הסיבה הטובה ביותר להעדיף הכנסת קישורים לאתרים היא משום שגוגל בסך הכל אוהב את זה. מבחינתו זאת דרך טבעית יותר גם לתת ציונים ולדרג את הביקוש ואת הפופולריות של האתרים שמכניסים בהם קישורים, ואת האתרים שאליהם מקשרים.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כמה עולה כתר?

  כתרים דנטליים נחשבים בשנים האחרונות לפתרונות מעולים להשבת המראה האסתטי והתפקוד התקין של שן פגועה. הם מסייעים להחזיר את השיניים הבריאות ולשפר את החיוך

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

בן ממשיך פיצוי אחים

על פי תקנות האגודות השיתופיות התשל"ג- 1973,  נקבע היחס הנכון אל בן ממשיך. תקנות אלו מגדירות בין השאר מונחים מרכזיים הקשורים להתנהלות המושב או המשק

קר עוד

עבודה בחול

  ישראלים רבים אחרי שנות השירות הארוכות רוצים להשתחרר קצת, להתאוורר, ללכת לחפש את עצמם בעולמות אחרים, כאלו שלא יצא להם עדיין להכיר. עבודה בחול

קר עוד