הדברה ירוקה מחיר

ככל שהזמן עובר, תחום ההדברה חווה שינויים וחידושים רבים. אחד מאותם שינויים הוא עולם שלם בפני עצמו שזכה לכינוי הדברה ירוקה. המונח הדברה ירוקה יכול קצת לבלבל משום שמי שלא מבין בתחום ההדברה לעומק, יכול לחשוב כי מדובר בהדברה שאיננה מסוכנת כלל וכלל. באופן כללי מדובר בהדברה שאם נקשיב להוראות המדביר, נזכה להנות מתהליך שמצד אחד הוא הכי יעיל בהשוואה לשיטות הדברה אחרות ומצד שני הכי פחוץ מזיק לבני האדם

 

למרות מה שרוב האנשים חושבים, הדברה ירוקה כן מבוססת על סוג של חומר כימי שנקרא פריטרואיד ובניגוד לזרחן האורגני שיצא מהחוק בשנת 2008 ואף נמצא כמסרטן, חומרים שהם על בסיס פריטרואיד הם החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם. מצד אחד הם מטפלים במזיקים כפי שצריך, מצד שני הם כמעט ואינם מזיקים לבני אדם

 

הדברה ירוקהעל שם מה ולמה?

הדברה ירוקה ניתנת לביצוע על כל המזיקים לרבות גוקים, נמלים, פשפשי מיטה, צרעות ועוד. כמעט על כל המזיקים ניתן להתגבר באמצעות הדברה ירוקה. המזיקים היחידים שלא ניתן להתגבר עליהם בשיטת ההדברה הירוקה הם חרקי עץ.

 

הנה כמה מהיתרונות של הדברה ירוקה 

 1. אקולוגית לסביבה
 2. מסייעת לנטרל את המזיקים בשיטות לא אכזריות
 3. פחות רעלים, פחות כימיקלים
 4. ניתן לחזור הביתה במהירות 

הדברה ירוקה מחירים 

העלות של הדברה ירוקה תלויה בשטח שבו מתבצעת ההדברה, בסוג ההדברה וכמובן במזיק עצמו. המחיר להדברה ירוקה נע בין 250-1,200 שקלים.

 

 • הדברה ירוקה לדירת שני חדרים: 300-400 שקלים
 • הדברה ירוקה לדירת שלושה חדרים: 400-500 שקלים
 • הדברה ירוקה לדירת ארבעה חדרים: 500-600 שקלים
 • הדברה ירוקה לדירת חמישה חדרים: 600-700 שקלים
 • הדברה ירוקה לבית פרטי עם גינה – 1,000-1,500 שקלים.
 • הדברה ירוקה לבית עסק – 800-1,200 שקלים.

 

לפני שמדבירים בודקים

 1. שימו לב שלא עושים שימוש אצלכם במרחב הביתי או העסקי בחומרים המכילים פוספיד
 2. שימו לב שאתם לא רוכשים בעצמכם חומרים על בסיס זרחן אורגני. חומרים כאלה עדין נמכרים לקהל הרחב והם מאוד מסוכנים, מסרטנים ואינם בטוחים לשימוש במרחב הביתי
 3. אם החלטתם להדביר לבד, עליכם לעשות זאת עם אמצעי זהירות כמו כפפות, משקפי מגן, מסכה. קראו את התווית וכי הבקבוק אכן תואם את ההדברה שאתם מעוניינים לבצע.  

רוצים לשמוע עוד מידע על הדברה ירוקה? המומחים של מרכז ההדברה הישראלי ישמחו לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה. אנו עובדים על פי החוקים והתקנים של המשרד להגנת הסביבה ומחזיקים ברישיון מדביר מקצועי, פועלים בפריסה ארצית ומבצעים בשטח את כל סוגי ההדברות לרבות הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה מיקרוקפסולרית ועוד. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כאבי גב
מהם נזקי הגוף הנפוצים ביותר?

בעולם המשפט המודרני, נזקי גוף הם אחד התחומים המורכבים והמעוררים את העניין הרב ביותר. כאשר אנשים נפגעים באורח פיזי, הם פונים לעורך דין נזקי גוף כדי לקבל פיצוי על הנזק שהוא הוכח. אך מהם הנזקים הפיזיים הנפוצים ביותר שאנשים נתקלים בהם? בואו נגלה.

קר עוד
Apple Watch
חושפת את Apple Watch: מדריך מקיף לתכונותיו ולפונקציונליות שלו

ה-Apple Watch הוא שעון חכם מהפכני המשלב אופנה, טכנולוגיה ונוחות במכשיר לביש אחד. עם העיצוב המלוטש והתכונות החזקות שלו, ה-Apple Watch הפך לאביזר חובה עבור חובבי טכנולוגיה ואנשי אופנה כאחד. במדריך המקיף הזה, נחקור את התכונות והפונקציונליות השונות של ה-Apple Watch, ומדגיש את היתרונות והסיבות לכך שכולם צריכים לשקול לבצע את המעבר.

קר עוד
זכויות של שכירים במשק

שכירים  ישראלים רבים אשר יוצאים לעבודה לאחר שירות צבאי בוחנים כמה אופציות של עבודה כשכירים במקומות עבודה שונים וזאת בהתאם לכישורים שלהם. לאופציה זו של

קר עוד
מוצרי הבהרה מומלצים

העור הוא אחד הדברים הראשונים אליו אנשים שמים לב כאשר הם מדברים אתנו. המאבק נגד כתמי פיגמנטציה של העור יכול להיות מתסכל, הפגמים העקשניים לכאורה הללו עלולים לפגוע אפילו בעור הפנים הזוהר ביותר, ולהשפיע על אנשים בכל תחומי החיים. על פי מחקרים דרמטולוגיים עדכניים, כ-60% מהאנשים ברחבי העולם חווים צורה כלשהי של אי-סדירות בפיגמנטציה של העור, כאשר היפר-פיגמנטציה ומלזמה הם בין הגורמים הנפוצים ביותר. במדריך זה נתעמק בתופעת הפיגמנטציה, נחקור את הסיבות הבסיסיות לה, וננווט בתחום המוצרים המומלצים להבהרת העור.

קר עוד