מה עושה חברה לניהול ועד הבית?

 

חברה לניהול ועד הבית מטפלת במרבית, ובמקרים רבים בכל המשימות הנוגעות לבעלות על נכסים להשכרה. מנהל נכסים מפקח על מחזור הדיירים, אוסף דמי ועד בית, מבצע פעולות אחזקת נכסים ופעולות רבות אחרות שקשורות לניהול הנכס.

אם אתם שוכרים שירותי חברה לצורך ניהול בתים משותפים, אתם משלמים דמי ניהול כדי להיפטר מרוב כאבי הראש של בעלות על נכסים להשכרה. כשאתם הבעלים של נכסים להשכרה, יש תחומי אחריות רבים שנוגעים לשמירה על הרווחים הנכנסים ותשלום בזמן של דמי ועד הבית.

אתם צריכים למצוא אנשים שמעוניינים לשכור את הנכסים, וגם לטפל במכניקה הבסיסית של ניהול תשלום דמי ועד הבית בזמן. חברה לניהול ועד הבית אחראית על תחומים אלו ומבצעת את המשימות עבורכם.

אתגרי ניהול נכסים

טיפול במשימות כמו מחזור דיירים, תשלומי ועד בית ותחזוקה שוטפת אינו קל, במיוחד אם אינכם גרים בקרבת מקום. אם אינכם יכולים לבקר בבניין בקלות, קשה לגבות דמי ועד בית בזמן, וגם מציאת הדיירים היא משימה מאתגרת.

לוגיסטיקה זו עשויה להית מורכבת גם כאשר הבניין מתנהל כשורה, אבל ההתנהלות הופכת להיות מורכבת יותר מדי לניהול אם אינכם גרים בקרבת מקום. במקרים רבים, בעלי בניינים מעבירים משימות אלה לטיפול של חברה לניהול ועד בית, שנציגיה דואגים להתנהלות חלקה של גביית תשלומים ותחזוקת הבניין.

האם כדאי להזמין שירותי חברה לניהול ועד בית?

לפני שתשכרו שירותי חברת אחזקה לבניין , כדאי שתיקחו בחשבון את כל השיקולים. אם אינכם גרים בקרבת הנכס שלכם, אתם כנראה צריכים מישהו בקרבת מקום שינהל אותו בשבילכם, כדי להימנע ממצב בו תצטרכו להגיע לבניין בכל פעם שיתרחש נזק, או שדייר לא ישלם את דמי ועד הבית לפי ההסכם שלכם.

גם אם אתם גרים קרוב, כדאי לשקול את תחומי האחריות שאתם מעוניינים לקחת על עצמכם. אם אינכם מעוניינים לנהל טבלת תשלומים וגבייה, אינכם מעוניינים למצוא דיירים ולדאוג לניקיון הבניין, ואינכם מעוניינים לקבל שיחות טלפון בשעות הלילה המאוחרות עם דרישות לפתרונות בעיות, אתם צריכים שירותי חברה לניהול ועד בית.

תחומי האחריות של חברה לניהול ועד בית

חברה לניהול ועד בית מטפל בכל הנושאים שנוגעים לתשלומים ותחזוקת הבניין. התשלום לשירות זה נקבע בהסכם מול חברת הניהול (אין תעריפים סטנדרטיים. כל חברה גובה את תנאי התשלום בשיטה משלה) ובתמורה החברה בדרך כלל תטפל בנושאים הבאים:

  • ניהול דמי גביית ועד בית.
  • שכירת דיירים חדשים.
  • ניקיון הבניין.
  • פתרון בעיות תחזוקה.
  • ניהול חניון משותף לדיירי הבית.
  • שמירה על נראות טובה של הנכס.
  • פתרונות לתלונות דיירים.
  • כל נושא סביר אחר שכרוך בניהול הבניין.

חברה לניהול ועד בית גם מסייעת לכם למצוא שוכרים, ושירות זה משתלם במיוחד אם אתם הבעלים של בניין באזור שיש בו ביקוש רב להשכרה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כמה עולה כתר?

  כתרים דנטליים נחשבים בשנים האחרונות לפתרונות מעולים להשבת המראה האסתטי והתפקוד התקין של שן פגועה. הם מסייעים להחזיר את השיניים הבריאות ולשפר את החיוך

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

בן ממשיך פיצוי אחים

על פי תקנות האגודות השיתופיות התשל"ג- 1973,  נקבע היחס הנכון אל בן ממשיך. תקנות אלו מגדירות בין השאר מונחים מרכזיים הקשורים להתנהלות המושב או המשק

קר עוד

עבודה בחול

  ישראלים רבים אחרי שנות השירות הארוכות רוצים להשתחרר קצת, להתאוורר, ללכת לחפש את עצמם בעולמות אחרים, כאלו שלא יצא להם עדיין להכיר. עבודה בחול

קר עוד