מה אפשר לעשן כיום במקום סיגריות?

לא מעט אנשים מעדיפים מסיבות שונות להפסיק לעשן סיגריות ולבחור במוצר עישון אחר מתוך המבחר הקיים כיום. יש מי שמנסה להפחית את הכמות של חומרים מסוכנים שהוא מכניס לתוך הגוף שלו ויש מי שמעדיף טעם וריח אחרים מאשר אלה שמייצרת הסיגריה הרגילה.

סוגים שונים של מוצרים ואביזרי עישון

מי שלא רוצה להמשיך לעשן סיגריות רגילות יכול לבחור בנרגילה, בסיגריה אלקטרונית או בוופורייזר. כל אחד מאלה מתבסס על עיקרון אחר ולכן חוויית העישון תהיה שונה ואחרת. חשוב להבין שמה שנוח או מתאים לאדם אחר לא בהכרח יתאים או יהיה נוח לכל אחד ולכן יש כאן עניין של בחירה אישית והעדפה של כל אדם בנפרד על פי הטעמים האישיים שלו. בוופורייזר למשל מעשנים את האדים שנוצרים מחימום לכדי טמפרטורה גבוהה של עלי קנאביס בדרך כלל אבל אפשר גם לעשן בו עלי טבק או לחמם נוזלי אידוי בטעמים וריחות לבחירתו של המעשן. בהרבה מאד מקרים שימוש במוצרי עישון אחרים מהווה שלב ביניים לפני הפסקת עישון מוחלטת.

איך משתמשים במוצרי עישון אחרים?

גם הסיגריה האלקטרונית למשל היא סוג של מוצר אידוי. יש בתוכה גוף חימום ומיכל קטן שלתוכו מוזגים את נוזל האידוי. הסיגריה האלקטרונית מצטיינת בהיעדר עשן ולכן אין בה את הנזק הסביבתי ואת התופעה של עישון פסיבי שהרבה מאד אנשים סובלים ממנו. גם מי שמעשן תערובת של טבק וניקוטין עם הסיגריה האלקטרונית עושה את זה בצורה שונה מאשר לו היה מעשן סיגריה רגילה, שכן הרבה פחות עשן נכנס לריאות שלו וכאמור – הוא לא מפריע לסובבים אותו והעשן לא נדבק לבגדים שלו ושל הסובבים כפי שקורה עם הסיגריות הרגילות. הנרגילה ידועה בריחות המגוונים שלה ובצורך בגחלים לוהטות על מנת לאדות את הנוזלים. אמנם נוצר לא מעט עשן בחלל אך הריח שלו בדרך כלל עדין.

אביזרים נלווים למוצרי עישון אלטרנטיביים

מי שבוחר לעשות שימוש במוצר עישון אחר ושונה מסיגריות רגילות צריך לקחת בחשבון שיכול להיות שהוא יצטרך לקנות גם אביזרים נלווים אשר נדרשים לשם העישון. כך למשל יש את הגריינדרים שהם אביזרים עגולים קטנים שכותשים וטוחנים את עלי הקנאביס או הטבק לפני שמניחים אותם בתוך ניירות הגלגול, יש בלאנטים שהם גלילים חלולים אשר עשויים מעלי טבק וכאשר מעשנים איתם קנאביס נוצר אפקט עישון הרבה יותר משמעותי ומורגש, כמובן שצריך מצית טוב ואיכותי ובמידת הצורך – ניירות לגלגול. ברגע שמצטיידים בכל הדרוש אפשר להיות בטוחים שהחוויה של העישון תהיה טובה והמעשן יחוש את התחושות שהוא רוצה ומקווה להרגיש. העישון יהיה מספק עבורו הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית ומנטלית. לחצו כאן לפרטים נוספים אודות מגוון מוצרי העישון המוצעים והקיימים כיום.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כאבי גב
מהם נזקי הגוף הנפוצים ביותר?

בעולם המשפט המודרני, נזקי גוף הם אחד התחומים המורכבים והמעוררים את העניין הרב ביותר. כאשר אנשים נפגעים באורח פיזי, הם פונים לעורך דין נזקי גוף כדי לקבל פיצוי על הנזק שהוא הוכח. אך מהם הנזקים הפיזיים הנפוצים ביותר שאנשים נתקלים בהם? בואו נגלה.

קר עוד
Apple Watch
חושפת את Apple Watch: מדריך מקיף לתכונותיו ולפונקציונליות שלו

ה-Apple Watch הוא שעון חכם מהפכני המשלב אופנה, טכנולוגיה ונוחות במכשיר לביש אחד. עם העיצוב המלוטש והתכונות החזקות שלו, ה-Apple Watch הפך לאביזר חובה עבור חובבי טכנולוגיה ואנשי אופנה כאחד. במדריך המקיף הזה, נחקור את התכונות והפונקציונליות השונות של ה-Apple Watch, ומדגיש את היתרונות והסיבות לכך שכולם צריכים לשקול לבצע את המעבר.

קר עוד
זכויות של שכירים במשק

שכירים  ישראלים רבים אשר יוצאים לעבודה לאחר שירות צבאי בוחנים כמה אופציות של עבודה כשכירים במקומות עבודה שונים וזאת בהתאם לכישורים שלהם. לאופציה זו של

קר עוד
מוצרי הבהרה מומלצים

העור הוא אחד הדברים הראשונים אליו אנשים שמים לב כאשר הם מדברים אתנו. המאבק נגד כתמי פיגמנטציה של העור יכול להיות מתסכל, הפגמים העקשניים לכאורה הללו עלולים לפגוע אפילו בעור הפנים הזוהר ביותר, ולהשפיע על אנשים בכל תחומי החיים. על פי מחקרים דרמטולוגיים עדכניים, כ-60% מהאנשים ברחבי העולם חווים צורה כלשהי של אי-סדירות בפיגמנטציה של העור, כאשר היפר-פיגמנטציה ומלזמה הם בין הגורמים הנפוצים ביותר. במדריך זה נתעמק בתופעת הפיגמנטציה, נחקור את הסיבות הבסיסיות לה, וננווט בתחום המוצרים המומלצים להבהרת העור.

קר עוד