טחורים ופיסורה

טחור הוא מצב כואב ולעתים קרובות לא נוח המשפיע על מספר רב של אנשים.

זה נגרם על ידי נפיחות של הוורידים בתוך פי הטבעת.

טחורים נגרמים על ידי לחץ רב מדי על הוורידים בתוך אזור פי הטבעת עקב מאמץ בזמן מתן צואה או פעילויות אחרות הדורשות דחיפה כלפי מטה על הבטן.

קרע של ורידים אלו עלול לגרום לדימום ולכאב, שניתן לטפל בהם במנוחה, שקיות קרח ותרופות אנטי דלקתיות.

סדקים אנאליים הם סוג אחר של טחורים המתרחשים כאשר הסוגר האנאלי (השריר בפתח פי הטבעת) נקרע או נחלש.

טחורים הם מצב בריאותי שכיח שאנשים חווים בחייהם.

זה משפיע על הוורידים והסוגר האנאלי, ויכול לגרום לכאב במהלך יציאות.

חשוב להכיר את הסימפטומים של טחורים כדי שניתן יהיה לטפל בהם כראוי. תסמינים אלה כוללים דימום, גירוד, נפיחות וכאב בעת מתן צואה.

טחורים נגרמים כתוצאה מלחץ מוגבר על הוורידים בפי הטבעת אשר מובילים לנזק לרקמות. הגורמים השכיחים ביותר לטחורים הם הריון או ישיבה ממושכת על משטחים קשים כגון כיסאות ללא די ריפוד.

טחורים הם ורידים נפוחים בפי הטבעת ובפי הטבעת.

הם יכולים לגרום לדימום, כאב, גירוד ואי נוחות.

טחורים הם מצב שכיח שאנשים רבים חווים. הם קורים בעיקר כאשר השרירים בפי הטבעת ובפי הטבעת הופכים חלשים מכדי להחזיק בצואה. כתוצאה מכך, צואה דולפת דרך רקמת השריר המוחלשת לתוך הוורידים בתוך פי הטבעת או פי הטבעת.

טחורים יכולים להיגרם גם ממאמץ במהלך יציאות או מהריון או עצירות כרונית. חשוב לראות את הרופא שלך אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, שכן ייתכן שיהיה צורך לטפל בהם אחרת מאשר בטחורים אחרים.

טחורים הם מצב שכיח המשפיע על פי הטבעת, פי הטבעת והחלק התחתון של המעי הגס.

הם נגרמים בדרך כלל על ידי מאמץ במהלך יציאות.

טחורים יכולים להיגרם על ידי מאמץ במהלך יציאות או על ידי הריון.

קרע מתרחש כאשר הוורידים בתוך טחור מתפוצצים, וגורמים לדימום וכאב.

טחורים הם מצב שכיח המשפיע על פי הטבעת ופי הטבעת.

טחורים הם סימפטום של מצב חמור יותר הנקרא כיב דימומי בפי הטבעת. זה כאשר יש דימום פנימי בפי הטבעת, שעלול לגרום לכאב ואי נוחות.

ניתן לטפל במצב זה באמצעות ניתוח או תרופות, אך לעיתים קרובות הוא חוזר על עצמו. כמו בחברת המרכז לטיפול בטחורים קרע טחור הוא כאשר הטחור מתחיל לדמם בשפע וגורם לכאבים עזים.

טחורים הם מצב המשפיע על ורידי פי הטבעת ופי הטבעת.

הם יכולים להיות כואבים ויכולים להוביל לדימום, שעשוי לדרוש ניתוח.

טחורים הם מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. ההערכה היא ש-20% עד 50% מהאנשים יסבלו מטחורים בשלב מסוים בחייהם.

ישנם גורמים רבים לטחורים, כולל הריון, השמנת יתר, עצירות ומאמץ במהלך יציאות. הסיבה השכיחה ביותר היא עצירות כרונית או שלשולים.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

האם אפשר להתפרנס מנכס דיגיטלי?

נדמה שהעולם הופך להיות דיגיטלי מיום ליום, גם עסקים פעילים ופיזיים כיום עובדים באמצעות פלטפורמה דיגיטלית כדי לשמור על קהל הלקוחות שלא מוכן לצאת מהבית,

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

שיר המתנה

ג'ינגל לעסקים, לחן קליט שיגרום לקהל שלך להקשיב ולזכור את המותג שלך. זה הזמן לגרום לעסק שלך לצ'ינגל! הג'ינגל הוא שיר קליט שמשמש בדרך כלל

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

דובי ליום הולדת

כאשר אתם מחפשים מתנה לאדם אהוב, יכול להיות קשה למצוא את הדבר המושלם. יש כל כך הרבה אפשרויות וקשה לדעת מה הם יאהבו. דובי ליום

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

שעונים יפים לגבר

שעוני גברים הם פריט מתנה פופולרי. לעתים קרובות הם ניתנים כאות לאהבה, הערכה או ידידות. השעון הוא אביזר שניתן לענוד בכל יום והם מגיעים במגוון

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

ברכה ליום הולדת

יום הולדת הוא ההזדמנות המושלמת להראות למישהו כמה אכפת לך ממנו. יום הולדת הוא אחד הימים החשובים בחייו של אדם. זו הזדמנות לבלות עם יקיריכם

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

מילים לשירים

המילים הן חלק בלתי נפרד משיר. הם מספקים לשיר את המשמעות שלו ונותנים לו קול. מילות השיר יכולות להיות מסרים, מחשבות או רגשות שהזמר רוצה

קר עוד