חלונות אלומיניום

תוכן עניינים

אלומיניום משמש לחלונות כדי להפוך אותם לחסכוניים יותר באנרגיה, עמידים ויציבים עם פחות צורך בתחזוקה מחומרי חלונות אחרים. חלונות אלומיניום פופולריים ביותר בשל היתרונות הרבים הנלווים אליו. זוהי אחת הבחירות הטובות ביותר בכל הנוגע לעמידות וחוזק, כך שתוכלו לסמוך על החלונות הללו לאורך זמן. מסגרות חלונות אלומיניום הן טרנד חדש בבניית חלונות. מסגרות אלומיניום נשארות עמידות וקלות משקל, ומספקות בידוד מעולה. יש להם גם את היכולת להפחית רעש, תופסים פחות מקום וקלים לתחזוקה. האלומיניום גם עמיד בפני קרני UV, נזקי מים וחרקים. מצד שני, הם עשויים להיות יקרים יותר מחלונות עץ וזו הסיבה שבעלי בתים רבים בוחרים בחלונות עץ במקום אלומיניום.

עבודות אלומיניום לחלונות הוא סוג של חלון שנעשה באמצעות אלומיניום במקום עץ. זוהי אלטרנטיבה חסכונית ובת קיימא יותר. בשנים האחרונות, השימוש באלומיניום ראה ביקוש הולך וגובר בתעשייה בשל יתרונותיו על פני חומרים מסורתיים. אחד היתרונות הללו הוא תג המחיר הנמוך שניתן להשתמש בו כדי להגדיל עוד יותר את היתרונות. חלונות אלומיניום הם סוג של חלון שנוצר על ידי שימוש באלומיניום לכיסוי זגוגית זכוכית. ניתן למצוא את החלונות במספר צבעים וצורות שיתאימו לצרכיו של בעל הבית. ניתן ליצור אותם גם עם תכונות מותאמות אישית, כמו אדני חלונות ומסגרות, הצללה ומרקם. חלונות אלומיניום הפכו פופולריים בתחילת שנות ה-2000 כאשר הם הוצגו לראשונה לאירופה, אך הם לא היו בשימוש נרחב עד לשנים האחרונות מכיוון שעלו יותר מחלונות רגילים. חלונות אלומיניום הם חלונות המיוצרים באמצעות סגסוגת אלומיניום. הם חזקים, עמידים, שקופים ומציעים הרבה יתרונות לבעל הבית.

מה זה אלומיניום?

אלומיניום היא מתכת המשמשת בעיקר במטוסים, במכוניות ובמטרות תעשייתיות אחרות. הוא משמש גם לכלי בישול ומכשירי מטבח כמו סירים ומחבתות מכיוון שהוא מוליך חום היטב. חלונות אלומיניום הם קלים, גמישים וקלים לתחזוקה. החומר גם זול יותר מחומרי חלונות אחרים. השימוש בחלונות אלומיניום הולך וגדל אט אט בשנים האחרונות. יש להם תחושה עתידנית והם קלים להתקנה. חלונות אלומיניום הם פתרון בר קיימא לבניית בתים חדשים או החלפת חלונות ישנים.

חלונות אלומיניום עשויים משני חומרים:

אלומיניום וזכוכית. המונח "חלונות אלומיניום" מקוצר ל"חלון אלומיניום", לעתים קרובות בתוספת של "תוצרת ארה"ב" כדי להבדיל אותם ממוצרים אחרים. חלונות אלומיניום הם קלים, חסכוניים באנרגיה, ומציעים ערך U נמוך – המדד של כמה חום עובר דרך אובייקט עבור כל וואט של קלט כוח נמדד. הם גם מאוד חזקים ועמידים, מה שהופך אותם לחסכוניים עבור נכסים מסחריים כמו גם בתי מגורים. חומר האלומיניום בעל מוליכות תרמית נמוכה, עמיד בפני קורוזיה ואינו מושפע מתנודות טמפרטורה או לחות. חלונות אלומיניום קלים גם לתיקון ותחזוקה; זה אומר שהם מחזיקים מעמד הרבה זמן בלי חלונות אלומיניום פופולריים בגלל יעילות אנרגטית גבוהה, תחזוקה נמוכה ועמידות בפני קורוזיה.

חלונות אלומיניום:

אלומיניום היא מתכת קלת משקל, כסופה-לבנה, בעלת עמידות גבוהה בפני קורוזיה. יש לו את המוליכות החשמלית הגבוהה ביותר מכל מתכת וניתן ליצור אותו בקלות ליריעות דקות בעובי של 0.6 מ"מ בלבד. לאלומיניום יש גם צפיפות נמוכה מה שעוזר להפוך אותו קל יותר מרוב המתכות מבלי להתפשר על חוזק או עמידות. זוהי אחת המתכות המיוצרות ביותר בעולם והיא נמצאת בשימוש במגוון רחב של תעשיות כולל מטוסים, רכבים, מחשבים ואלקטרוניקה, תשתיות בנייה וייצור, זיקוק נפט, מוצרי נייר וחומרי אריזה, ציוד חשמלי כמו יחידות אספקת חשמל וכו חלונות אלומיניום הם קלים ועמידים. הם גם אופציה משתלמת למי שרוצה לשפץ את ביתו. חברות בנייה בבריטניה מתקינות חלונות אלומיניום כבר כמה שנים, אך בשל העלות, עדיין מדובר בטרנד חדש יחסית.

למידע נוסף ביקרו באתר: https://italy-israel.co.il

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים