הקלטת שיחה באייפון – משימה מסובכת, אך אפשרית בהחלט!

תוכן עניינים

ניסיתם לא פעם להקליט דרך מכשיר האייפון ולא הצלחתם? ישנן דרכים רבות שתוכלו ליישם את ההקלטה, אבל בדרכים עוקפות. כידוע, חברת Apple לא דוגלת בהקלטת שיחות בשום צורה ולכן, הדבר ניכר גם באפליקציות שלא ניתן למצוא באפסטור. מה שכן ניתן למצוא, הן אפליקציות ייחודיות אשר מתבססות על "שיחות ועידה", וכך ההקלטה מתבצעת למעשה על שרתים ייעודיים, אך בבד עלולות לעלות לכם הרבה כסף.

אפליקציות ייעודיות אלו, עולות למשתמש הרבה כסף מכיוון שהוא למעשה, מממן את השרתים שכל קבצי ההקלטה מנותבים אליהם. אפליקציות חינמיות? לא מומלץ להוריד. לרוב, יהיו אלו אפליקציות חסרות תועלת שסתם יתפסו לכם מקום בזיכרון, אלא אם תחליטו לשדרג לפרימיום שזה כאמור, יעלה לכם הרבה כסף.

שירות חדש יאפשר הקלטת שיחה מהירה ללא צורך בהורדת אפלקציה!

אז אחרי שבחנתם את כל האופציות, וגיליתם כי אין מענה לבעיה שלכם, תנו לנו להציג בפניכם שירות מהפכני שיאפשר הקלטה מסונכרנת, איכותית ובעלת איכות קול מרשימה במיוחד.

באתר recorder.co.il תוכלו למצוא את השירות החדיש ולגלוש ישירות דרך הדפדפן של מכשיר האייפון, ולהקליט את השיחה החשובה שלכם.

כמו כן, לאחר סיום השיחה תקבלו את קובץ השמע ישירות לכתובת המייל – דבר שיאפשר בקרה אחר קבצי השמע שלכם ודאגה שלא ילכו לאיבוד בשרתים מרוחקים! מעכשיו אפשר להקליט שיחה ממכשיר האייפון ממש בקלות, ומבלי להסתבך כלל!

איך השירות עובד למעשה?

השירות מאפשר הקלטת שיחה מכל המכשירים הסלולריים שניתן לגלוש ברשת האינטרנט ועד המכשיר הנייח. במאמר זה, נתייחס כאמור רק למכשיר האייפון.

הקלטת שיחה יוצאת – להתקשר ולתעד הכל!

 1. הזינו את המספר המיועד להקלטה ואת כתובת המייל
 2. חייגו למספר הייחודי שהתקבל, ושמרו את הקוד.
 3. מרגע מענה השיחה – ההקלטה מתחילה לרוץ!
 4. בסיום השיחה – הקובץ יישלח אליכם ישירות לכתובת המייל שהזנתם. במידה ותרצו להוריד את הקובץ, הזינו את הקוד ששמרתם ואת כתובת המייל – ושמרו את הקובץ בתיקייה שלכם.

הקלטת שיחה נכנסת – להקליט את מה שחשוב!

 1. בעת המענה לשיחה, היכנסו לאתר, הקלידו את הספרה 1, ואת כתובת המייל
 2. לחצו על + (הוסף שיחה) וחייגו למספר הייחודי שקיבלתם.
 3. בצעו "מיזוג שיחות". כעת הצד השלישי משמש למעשה כמכשיר הקלטה לכל דבר.
 4. בסוף השיחה, הקובץ יישלח אליכם ישירות לכתובת המייל שהזנתם. במידה ותרצו להוריד את הקובץ, הזינו את הקוד ששמרתם ואת כתובת המייל – ושמרו את הקובץ בתיקייה שלכם.

הקלטת שיחה בחדר – לתעד פגישה חשובה בשניה!

 1. הקלידו 1 ואת כתובת המייל
 2. חייגו למספר הייחודי שהתקבל, ושמרו את הקוד
 3. מרגע מענה – ההקלטה תתחיל לרוץ, יש להניח את מכשיר האייפון הכי קרוב שאפשר למושא השיחה.
 4. בסוף השיחה, הקובץ יישלח אליכם ישירות לכתובת המייל שהזנתם. במידה ותרצו להוריד את הקובץ, הזינו את הקוד ששמרתם ואת כתובת המייל – ושמרו את הקובץ בתיקייה שלכם.

רוצים לדעת יותר? היכנסו עכשיו לאתר recorder.co.il וזהו, מהיום מקליטים שיחה באייפון, ללא בעיות וממש בקלות!

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים