ערכת שחמט איכותית

תוכן עניינים

משחק השחמט הוא אחד המשחקים המורכבים והעתיקים ביותר בתרבות האנושית. הוא כל כך עתיק שאין הסכמה גורפת לגבי מקום מוצאו של המשחק. המשחק נחשב למורכב ביותר, אך האתגר ואינספור אפשרויות המשחק שבו הפכו אותו פופולרי במיוחד בכל העולם. אנשים מתייחסים לשחמט כמשחק ותחביב אך גם כספורט תחרותי לכל דבר. אז אם אתם רוצים להפתיע אדם קרוב עם מתנה מדליקה שגם תאתגר אותו מחשבתית, יצירתית ואסטרטגית, או פשוט לפנק את עצמכם מאותן סיבות – סט שחמט יכול להיות הפתרון המושלם. 

איך לבחור ערכת שחמט איכותית?

·         על פי גודלו – לוח שחמט הוא לוח מרובע שמגיע בגדלים שונים, לדוגמה: 38X38 , 40X40 וכו'. ככל שהלוח גדול יותר, כך בדרך כלל הכלים שלו יהיו גדולים יותר, מה שעשוי להיות נוח יותר לאנשים שמעדיפים לוח נייח. לעומת זאת, אנשים אחרים יעדיפו לוח קטן יותר, כזה שיהיה להם קל לשאת ממקום למקום, למשל במהלך טיולים.

·         על פי עיצובו – לוחות שחמט יכולים להגיע במגוון עיצובים וחומרי גלם שונים. העיצובים נעים בין עיצובים שנחשבים לקלאסיים לבין עיצובים מודרנים יותר. כאמור, בין לוחות השחמט תוכלו למצוא כאלה שעשויים מעץ וכאלה העשויים מזכוכית או פלסטיק.

·         חשוב שיהיו לכם חלקי חילוף זמינים – כלי שחמט חסרים הם משהו שאתם רוצים להימנע ממנו. בעוד שהם אמורים להחזיק מעמד שנים רבות ולא להינזק, במקרה של נפילה למשל,  הם עשויים לאבוד, מה שימנע מכם לשחק. לכן, חשוב שיהיו ברשותכם העתקי חיילים זמינים.

·         על פי אופן סגירת הלוח – לוחות השחמט נסגרים בדרך כלל באמצעות לשונית או באמצעות סגירה מגנטית. זו תשפיע על הנוחות והבטיחות של השימוש במוצר. 

·         לוחות משולבים או לוח שחמט בלבד – ישנם לוחות המשלבים את המשחקים שחמט, דמקה והשש בש ולוחות המתאימים למשחק שחמט בלבד. אם אתם אוהבים גם את המשחקים האחרים, השקיעו בלוח משולב עם חיילים מתאימים.  

·         מחיר – טווח המחירים של הסטים הוא רחב, כך שתוכלו לבחור את הסט המתאים לכם ביותר גם מבחינת תקציב. 

מחפשים ערכת שחמט מקצועית ואיכותית לרכישה אונליין?

לוח שחמט מקצועי במגוון עיצובים שונים תוכלו למצוא אצלנו בסניפי ובאתר  ג'נטלמן. ההזמנה באתר מבוצעת בקלות ובמהירות, באמצעות עמוד תשלום מאובטח ומוצפן ועם משלוח עד בית הלקוח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים