משכנתא למסורבים

תוכן עניינים

משכנתא למסורבים היא רעיון עסקי שנותן מענה פיננסי למי שנדחה מקבלת הלוואה ממלווים מסורתיים. החברה מציעה הלוואה בריבית נמוכה למי שסורבה על ידי בנקים ומוסדות אחרים.

משכנתא למסורבים היא יוזמה חדשה למתן הלוואות לדיור למי שנדחו על ידי הבנקים.

הרעיון מאחורי יוזמה זו הוא שאם אנשים אינם מסוגלים לקבל הלוואה ממלווים מסורתיים, הם צריכים להיות מסוגלים לקבל הלוואה ממלווה מטבעות קריפטוגרפיים כמו BlockFi. בדרך זו, הם עדיין יכולים להשתתף בשוק הנדל"ן ולרכוש בתים מבלי לדאוג לגבי ניקוד האשראי או ההכנסה שלהם.

זה גם יאפשר לאנשים שחיים במדינות שבהן יש אינפלציה גבוהה, לרכוש בתים מבלי לדאוג להחזיר את ההלוואה עם פיחות מטבע.

 

מהו פיחות מטבע?

פיחות מטבע הוא תהליך של הפיכת המטבע של מדינה פחות יקר. זה יכול להיגרם משילוב של גורמים, כולל חוסר איזון סחר, ניהול כושל כלכלי או מדיניות מוניטרית.

פיחות מטבע נחשב בדרך כלל לסוג של אינפלציה והוא שימש כאמצעי להפחתת הנטל על החייבים. בעבר, ממשלות פיחות לפעמים את המטבע שלהן כדי לעזור ליצואנים ולעודד השקעות זרות.

פיחות מטבע הוא תהליך של שינוי המטבע הרשמי של מדינה על ידי הפחתת ערכו במונחים של מטבעות אחרים.

פיחות במטבע יכול לקרות מסיבות שונות, אך הוא מתרחש בדרך כלל כאשר כלכלת מדינה מתקשה ושיעורי האינפלציה גבוהים. ככל שהכלכלות צומחות, שערי החליפין נוטים להיות יציבים יותר ומדינות עשויות לבחור להפסיק את תנודות המטבעות שלהן על ידי פיחות בערכם.

פיחות מטבע הוא תהליך שבו הערך של המטבע של מדינה מופחת. ישנם גורמים רבים שיכולים לגרום למדינה להוריד את ערך המטבע שלה.

פיחות במטבע שלה יכול לעזור למדינה לשפר את כלכלתה על ידי כך שהיצוא יקר יותר והיבוא לזול יותר. זה גם עוזר למדינות המושפעות מאינפלציה גבוהה מכיוון שהוא מונע מערך הכסף שלהן לעלות מהר מדי.

הגורמים הנפוצים ביותר לפיחות הם אינפלציה, מלחמה וחוסר איזון סחר.

 

הגורמים לאינפלציה

אינפלציה היא העלייה ברמת המחירים הכללית של סחורות ושירותים. זה קורה כאשר מחיר הסחורה גדל, לא רק כאשר המחירים עולים.

זוהי תפיסה שגויה רווחת שאינפלציה גורמת לעלייה במחירים, אך למעשה היא גורמת למחירים להיות גבוהים יותר ממה שהם היו נהיים. האינפלציה יכולה להיגרם גם מירידה בהיצע הכסף, מה שאומר שיש פחות מטבעות או שטרות ממה שהיו קודם.

הסיבות לאינפלציה הן רבות ומגוונות, אך לרוב קשורות לצמיחה כלכלית. אינפלציה יכולה להתרחש גם כתוצאה לא מכוונת של מדיניות ממשלתית כמו מדיניות מוניטרית או מדיניות פיסקלית.

אינפלציה היא עלייה ברמת המחירים הכללית של סחורות ושירותים. היא נגרמת בעיקר מגידול בהיצע הכסף, שלעיתים נובע מכך שהבנק המרכזי מדפיס יותר כסף או לווה יותר ממקורות אחרים.

לאינפלציה יכולה להיות השפעות שליליות על אנשים וחברות. זה יכול להוביל למחירים גבוהים יותר של סחורות ושירותים, מה שעלול לגרום לצרכנים לקנות פחות או לחברות להפחית את ההשקעות שלהם.

 

הסיבות לאינפלציה מגוונות, אך חלק מהנפוצות ביותר כוללות:

– הביקוש המוגבר לסחורות ושירותים.

– ציפיות אינפלציוניות.

– עלויות ייצור גבוהות יותר.

– הגדלת היצע הכסף.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים