דירות למכירה: איך אפשר להוריד מחיר של דירה?

זה שאתם מחפשים את דירת החלומות שלכם לא אומר שאתם צריכים לשבור קופת חיסכון. גם ככה יוקר המחייה בישראל הוא מהגבוהים בעולם, אין סיבה שתשלמו ביוקר ללא סיבה. כל אחד יכול לבחור את המחיר של הדירה שאותה הוא מציע למכירה. אך עליכם לזכור כי המחיר של דירות למכירה הוא לא מחיר חד משמעי. ברוב המקרים האנשים שנמצאים בצד השני יהיו מוכנים להתגמש כל עוד תראו רצינות. יש לנו כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להבין כיצד תוכלו להוריד את המחיר של הדירה שמעניינת אתכם. יכול להיות שתמצאו את עצמכם מורידים כמה עשרות שקלים מהמחיר המקורי שנדרשתם לשלם.

 

תגיעו לאחר שעשיתם שיעורי הבית

על מנת שלא תשלמו ביוקר יהיה עליכם להגיע לדירה רק אחרי שעשיתם שיעורי בית. דירות למכירה בקרבת מקום קיימות בשפע, ותוכלו ללמוד מהן לא מעט. כל הדירות באותו האזור אמורות להימכר פחות או יותר באותה הסכום. אחרי שתבדקו את המחירים בבניינים סמוכים יהיה לכם קל להבין מהו מחיר השוק באותו אזור. אחרי שתעשו שיעורי בית אף אחד לא יצליח לעבוד עליכם עם כל מיני הבטחות שווא. בכל פעם שתעלה אמירה לא נכונה או לא מדויקת, תוכלו מיד להגיד מה נראה לכם לגביה. באופן טבעי מי שיראה בקיאות בנושא, לא ינסו למכור לו את הדירה במחיר גבוה ממחיר השוק.

 

תחפשו האם ישנם פגמים שונים בדירה

אתם לא צריכים לחפש בכוח כל מיני פגמים שונים בדירה שאותה אתם עומדים לרכוש. אך כן מוטב כי תחפשו אחר בעיות שונות שיכולות להוריד את המחיר של הרכישה. הרי בעל הדירה ירצה למכור את הדירה, ולא תהיה לו בעיה לגלות גמישות מסוימת. בכל פעם שתגלו פגם כזה או אחר, תהיה לכם אפשרות להוריד את המחיר עוד קצת. הרי אתם תהיו אלה שתצטרכו לתקן את אותו פגם במוקדם או במאוחר. כל עוד זה יוריד לכם את המחיר של רכישת הדירה, אתם תצאו עם ידכם על העליונה בהקשר הזה. ניתן יהיה להזמין חברה מנוסה לבדק בית על מנת שתאתר את כל הפגמים הקיימים.

 

תגלו רצינות ברכישת הדירה

האינטרסים שלכם ושל האדם שמוכר את הדירה הם בדיוק אותם האינטרסים. המוכר ירצה למכור את הדירה, לעיתים אפילו הוא יהיה לחוץ מאוד בזמן. אתם תרצו לרכוש את הדירה, כל עוד היא תואמת לרצונות שלכם. ברגע שיש שני אנשים עם אותם האינטרסים, אין סיבה שלא יהיה ניתן לסגור עסקה. אנו מציעים לכם לגלות רצינות ברכישת הדירה, ובאופן טבעי הצד השני יעשה מאמצים על מנת להוריד את המחיר. המוכר לא מוריד את המחיר לכל מי ששואל לגבי המחיר שאותו הוא נדרש לשלם. מוכרים מורידים את המחיר רק לאנשים שמגלים רצינות ומעוניינים באמת לרכוש את הדירה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

תבניות לאותיות שתאהבו במיוחד

צריכים ציוד עזר לכתיבה ולציור? הגעתם למקום הנכון. אצל עדן חותמות תוכלו למצוא ציוד משרדי, תבניות לאותיות ושבלונות מיוחדות לאירועים מיוחדים וכלל צרכים! צריכים שבלונה

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

הלבנת הון בעידן האינטרנט

בעשור האחרון האינטרנט הפך לאחד הכלים המרכזיים והחזקים ביותר בתולדות האנושות. כל מחשב המחובר לרשת האינטרנט מאפשר לבעליו להיכנס אל מאגרי מידע שונים, לכתוב ביקורות

קר עוד