3 סרטים חדשים שנמצאים בדרך לבתי הקולנוע

למרות הופעתו של נגיף הקורונה, יש לא מעט סרטים אשר עתידים להגיע לבתי הקולנוע בחודשיים הקרובים. מהם הסרטים הבולטים? בחרנו שלושה – והגיע הזמן להכיר אותם.

 

סרטים חדשים – בקרוב באקרנים

שנת 2020 הייתה שנת מפנה בכל הקשור לבתי הקולנוע, וזאת בשל עיכוב בהפצה של סרטים חדשים. אולם, עכשיו שבתי הקולנוע נפתחים ניתן בהחלט להכין את הארנקים לקראת כמה מהסרטים הגדולים ביותר, אותם נציג כעת כך שגם אתם תוכלו לצאת לבילוי חוויתי בבית הקולנוע, לאחר זמן רב שלא ניתן היה לעשות זאת בעקבות הופעתו של נגיף הקורונה:

freepik

וונדר וומן 1984

הכוכבת הכי גדולה שיצאה אי פעם מישראל גל גדות מופיעה בסרט המצופה וונדר וומן 1984. הסרט נדחה לצפייה באקרנים מספר פעמיים, אולם בקרוב מאוד תופיע גל גדות ביחד עם כריס פיין בסרט וונדר וומן 1984 אשר עוקב אחר דמותה של דיאנה פריס, הלוא היא וונדר וומן. בסרט נקלעת דיאנה פריס למאבק נגד ברית המועצות בשנות ה80, כאשר מולה אויבת אימתנית. בהפקת הסרט הושקעו מיליוני דולרים, וע"פ כל ההערכות הוא עשוי לכבוש בקלות את המקום הראשון ברשימת שוברי הקופות. יש למה לצפות!

מקום שקט 2

אם אתם חובבים של ז'אנר האימה, הסרט הבא הוא בשבילכם. לאחר שהצליח לשבור קופות באופן מפתיע, יוצא עכשיו החלק השני של סרט האימה מקום שקט. הסרט עוקב אחר משפחה אשר חיה במקום מרוחק ביער, בעקבות התקפה רצחנית על כדור הארץ. מצד יצורים לא ידועים אשר מזהים את הקורבנות באמצעות חוש השמיעה. בהפקה מככבים בני הזוג גם בחיים ג'ון גרניסקי ואמילי בלאנט, כמו גם הכוכב העולה נואה ג'ופ.

בחורים רעים לתמיד

לאחר שנים רבות של ציפייה סוף סוף יוצא סרט ההמשך לשובר הקופות בחורים רעים בכיכובם של וויל סמית ומרטין לורנס. בעקבות נגיף הקורונה נדחתה יציאת הסרט לינואר הקרוב, אולם אין ספק שיש למה לצפות. בראיונות של הכוכבים סיפרו השניים כי הפעם העלילה תתמקד בחקירת סמים, כנגד ראש קרטל אשר ידוע בהיותו רוצח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
israelea_admin

חנויות להשכרה

חנויות להשכרה נחשבות לנכס נדלני פופולארי במיוחד הן עבור בעלי עסקים והן עבור יזמים מתחומים שונים. לפני שמתחילים לחפש חנות להשכרה, חשוב להבין קודם כל

קר עוד
בלוג
israelea_admin

הדברה ירוקה מחיר

ככל שהזמן עובר, תחום ההדברה חווה שינויים וחידושים רבים. אחד מאותם שינויים הוא עולם שלם בפני עצמו שזכה לכינוי הדברה ירוקה. המונח הדברה ירוקה יכול

קר עוד
בלוג
israelea_admin

מה זה סטורי בפייסבוק?

לאחרונה אנחנו שומעים לא מעט את המושג סטורי שנכנס כמו רוח סערה לחיינו דרך הרשתות החברתיות שממציאות את עצמן מחדש כמעט בכל יום. אין ספק

קר עוד